█████████████████████████████████████████████████████████████████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

...🐇......

roztahuju [POKUS č.999666]

21. april 2016 at 16:11

DEN 1 [14.3.2016] párátko

Ztratila jsem další naušnici a nemám po ruce další + to, že už pár dní přemýšlím o tom, že bych si roztáhla i pravý ucho dalo dohromady tohle. Nejdřív jsem to zkoušela tím psacím koncem propisky, narvala jsem to tam jen napůl, takže jsem roztahovala jenom přední část a druhá nic. Prostě jsem to neprotáhla, takže to nemohlo dopadnout jinak, než že mi to přes noc z ucha vypadlo. Naštvaná s bolavym uchem jsem to chtěla zase vzdát.. pár dní jsem to nechala uležet a pak jsem se zas lekla, aby to nezarostlo uplně. Vůbec mě nenapadalo, co si tam strčit.. až pak jsem zahlídla ty párátka. Zatla jsem zuby a propíchla to znova, ale tentokrát celý. Teď už stačí s tím jen hýbat, proplachovat to a počkat, než si ucho zvykne.

DEN 2 [16.3.2016] nalakuj si ucho

Je to bolavý, malinko to i hnisalo, pořád se kolem toho dělá strup, tak s tím hraju jak se dá. Napadlo mě ho nalakovat :D ať nevypadá jak čerstvě vytažený z mejch dásní. Dírou furt nečekaně není vidět skrz, ale to párátko je cool, víš jak.

DEN 3 [22.3.2016] našla se propiska

Už je to týden, ucho vypadá v klidu a začíná mě to nudit. Při úklidu jsem příhodně našla ten kousek propisky, který mi předtím vypadl. Příslušně jsem se o něj postarala a strčila do ucha. Šlo to docela lehce, není to o moc větší, ale rudost ucha řekla dost.

DEN 4 [23.3.2016] woohoo

Propiska byla taky nudná a ne o moc větší, jak to párátko. Tak jsem vzala vatičku do ucha, ustřihla ji tak na centimetrovou velikost, nabodla to na užší konec propisky a zjistila, že je stejně velká jak propiska. Tím bych se nikam nehla, žejo.
Z šuplíku jsem teda vytáhla spešl lepenku a oblepila to párkrát dokola a nacpala to tam. Je to taky nuda, ale dá se tak aspoň pokračovat. Koupit si nový fimo, vyšlo by to možná líp :D Uvidíme

DEN 5 [3.4.2016] pásková metoda

no takže pokračuju s tyčkou od vatičky do ucha, která už je několikrát obmotaná, bohužel ale nemám po ruce tu spešl pásku, tak jsem vytáhla ze šuplíku tu funny holografickou, co mi přinesl táta s nějakejma dalšíma blbinkama od nějaký kolegyně z práce a jelikož je o dost užší, než ta spešl, obmotala jsem to pro jistotu několikrát. Ucho zas zrudlo, ale aspoň to nemá šanci jen tak vyklouznout.
p.s. blížím se k pěti milimetrům. wooohoo

DEN 6 [21.4.2016] izolační páska (asi)

Asi tak před týdnem jsem si zajela koupit tu spešl pásku, ať ji mám taky u sebe doma a koupila jsem rovnou dvě. Bílou a černou.. Ona je to páska na spojení kabelů nebo tak, vydrží to docela i vodu atp.. takže do ucha ideál. Ještě jsem to doma obmotala tou černou, protože ta holopáska moje žítí moc nezvládala.. no a dneska jsem se pohla dál s tou bílou. Vypadá to docela vtipně, ale podle úhloměru, kterej mám v šupíku, by to už mohlo být těch 5 milimetrů. Ze všech mých marných pokusů, jsem se tentokrát dostala nejdál. super. Do dvacítky ale ještě dlouhá cesta...

DEN 7 [22.4] SURE

No tvle tak mi pak nějak došlo, že nemusim omotávat tyčinku od vatičky do ucha, ale že už bych tam mohla prostrčit brčko... lol :D Tak si teď jedu párkrát omotaný brčko a kochám se tou dírou :D ....

-pauza-
no tak mezi touhle pauzou, co jsem si od nějakýho zapisování dala, jsem docela zlenivěla, namotávala pásku až když to začalo vypadávat.. takže hodně lazy tempo. Z půlmilimetrovýho brčka jsem se páskou dostala na něco málo přes centimetr.

DEN 8 [27.6-4.7] ZÁKLADNÍ CHYBA

Jakmile jsem překročila cenťák, už už jsem pokoukávala po něčem, co bych tam mohla narvat místo toho obtloustlýho brčka. Zrovna žádný širší brčko nebylo po ruce (bubbletea :DD), tak jsem zatim nervózně namotávala pásku a pak... pak mi hráblo :D :D
...tuhle když mi dávali policajti dejchnout.. hh.. zůstaly mi doma ty sračky, přes který dejcháš. Uřízla jsem to podle velikosti ostatních tunelů, zarovnala to pilníkem na neht, ať to není tak ostrý (nedoporučuju, trvá to věčnost :D)... a strčila to tam. Wow super, jsem hrozně kool... Omg, vždyť už tam mám čtrnáct!A došlo mi, že to je vasltně velikost nejmenšího tunelu, který doma mám. >Zelenej tlustostěnnej silikonovej tunel. Tak jsem to frajerka zmáčka a nacpala to tam. JENŽE TO JE TA ZÁKLADNÍ CHYBA DĚCKA! (zmáčknout silikonový tunel a nacpat ho do menšího otovru, než je jeho vlastní velikost)
Nebo takhle.. Úplná chyba to nebyla, (moje) ucho by to zvládlo.. Bylo trochu nateklý, ale nic vážnýho.. Jenže pak přišla noc.. reps dvě noci, kdy jsem nemohla spát. Obě noci jsem rotovala v posteli jak magor, mlátila hlavou do polštáře, zkoušela všemožný polohy a při té příležitosti jsem to ucho musela natrhnout.. Bylo napnutý, tak se není čemu divit.

Bolest, krev a hnis.

Přečetla jsem všemožný rady a všechny vedly k tomu, abych to vyndala. A TO PŘECE NĚKDO, KDO TO TAK "PRACNĚ" ROZTAHUJE (emh.. tři měsíce na cenťák a čtyři milimetry přece.. není tak hrozný, ne?), NECHCE?! Nechala jsem to tam teda ještě jednu noc, nespala na tom.. ale bála jsem se, že se to posere uplně. Že protože to nejde vymejt, tak se to zanítí a zhnisá to a bůh ví, třeba to ten tunel uplně pohltí :DD No.. tak jsem zatla zuby, vyndala to, vydrhla to, vystříkala dezinfekcí a strčila ehm... zpátky to dejchátko od policajtů. LOL. Přitom mi to příjde stejně velký, jen ten tunel má široký okraje no.. a to na obou stranách (bude poznat na přiložených fotkách).. tak nevim. Podle mě za to můžou ty dvě posraný noci a hlavně já, že jsem se tak pitomě vrtěla a neřešila možný následky.. No stalo se, každopádně od 27.6 uplynulo týden, ucho už ani nehnisá, má tam trochu strup, ale je to docela ok. Na dobrý cestě. Myslim.
Jo btw, tim zelenym tunelem se mi udělal ošklivej blowout. Eww. Ale postupně se to zas zklidnilo a než se dostanu na vysněných dvacet, nebude po něm ani stopy.

DEN 9 [5.7] NO NEKUP TO

Prej dostanu rakovinu, ale 23,-?! NO NEKUP TO! Jsem asi před hodinou byla vyslaná k číňanům na nákup, došel toaleťák. Tak jsem si vzala i svoje peníze, že si koupim něco s bublinama (matonku :D) a ROFL LOL LMAO OMG :D Oni tam měli tunely "chirurgická ocel" za 23,- korun?!?!?!?!?!? Za kus?!? NO NEKUP TO OMG :D .. je těžkej, šroubovací a o něco menší, než to, co jsem tam měla narvaný do teď (takže to ten blowout srovná určitě.. pokud dřív nechcípnu na tu rakovinu XD). Takže win win, rakovinu dostanu stejně ze slaniny, pasivního kouření a vůbec. Umřem všichni, víš jak. Sice se mi nikdy tunely s tlustýma okrajema nelíbily... ale konec to není. Až se mi to podaří dostat na těch dvacet.. ooo jó.. nemůžu se dočkat. Veškerej bodytuning teď závisí na čtrtku. Jestli to klapne, tak můj červenec bude revoluční. .. see ya in month I guess..

DEN 10 [9.7] JAK BYLO ŘEČENO

No přesně jak jsem říkala, blow out se krásně srovnal. Moje pravá díra vypadá naprosto ukázkově, hlavně po vyndání tunelu. Zatím co ta levá, na tý už je nějakej ten roztahovací, zužovací a vůbec různotvarný život znát. KOČIČÍ PRDELÁČ :D nojono.
(btw čtvrtek nevyšel, někdo na mě seslal voodoo a v jeden den přišlo takový bolesti, že jsem to za těch pár dní ještě nedokázala pořádně rozdejchat :D.. like, I mean.. IT`S NOT F-- FAIR!!! WHYYYY... WHYYYY MEEEE OML :D more liek FML. Ok. Takže mJ je bude zpět za totálně neurčitou dobu. Se zpíče-ým kotníkem, se kterým jsem se nedokázala dobelhat pomalu ani k popelnici před barák.. no s tim zvládnu orpavdu hodně dobrodružství.. mmh tak zatim.

DEN 11 [1.8] CÍLOVÁ ROVINKA

Tak po měsíci bych asi konečně mohla dopsat, jak to dopadlo. Nosila jsem ten tunel za dvacku od číňanů, blbě ho zašroubovala a tak nešel vyndat.. Nepomahalo nic.. Takže jsem se to snažila čistit i s tim v uchu -nicmoc- a hlavně to nějak roztáhnout, aby šel tunel vyndat i bez šroubování... hah.. težkej zámek jsem tam hodila :D Samozřejmě jsem se nejdrív ujistila, že mám klíčky. Ale bylo to dost nepraktický a otravný při uklídu po těch třech židech, kterým jsem poskytovala azyl :D No nakonec se mi to podařilo a tak jsem už přemýšlela, že tam dám ty osmnáctky.. Tu padla flaška a já samozřejmě dostala tenhle inteligentní nápad. No co no, kráva sem si ten blowout udělala :DDD A stálo mi to za dva tunely? Hele jo. Furt by šel s nějakou trpělivostí spravit, ale ehm.. tu očividně nemám. Navíc když ho zasunu zezadu, tak se dá schovat. ó jé, trpělivost tuneláři, trpělivost doporučim :D Každopádně v nový práci jsem zapadla hned. Díky uším :D :D

před/po

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

........Tož máme tu konec tohoto vytunelovanýho seriálu.. takže na závěr asi.. ROZTAHUJTE S ROZVAHOU :D i nohy holky, iii nohy.........

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Trifle Trifle | Web | 5. november 2016 at 11:41 | React

Úspěšně roztahuju už měsíc a jsem na 8 mm. Vím neni to moc, ale radši pomalu a jistě než aby se mi to např. roztrhlo. 2 cm jsou na mě moc. Nechám si tak maximálně 1,5 cm. :)

2 mJ mJ | 6. november 2016 at 9:09 | React

[1]: upřímně, 8mm za měsíc mi příjde docela dost. Ale tak taky dost záleží, jaký máš uši. Samozřejmě lepší pomalu, než rychle... kámoš se mi včera chlubil, jak do 16mm díry nacpal 2cm.. No to je docela blázen, těším se na jeho blowouty, protože to není možný, aby je neměl :D

Jinak já původně chtěla jen velikost tyčky od lízátka :) no a mám 2cm a na obou. Tak to jsem na tebe zvědavá :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 
... [home] ..mJ © 2012/16...